Firma remontowo budowlana – budownictwo mieszkaniowe

Roboty ziemne Fundamenty Ściany fundamentowe Ściany nośne Stropy Schody Wieńce Konstrukcja dachowa Pokrycia dachowe Komin Instalacje elektryczne Instalacje hydrauliczne Roboty wykończeniowe

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Wykonujemy pełen zakres prac począwszy od robot ziemnych, po przez wykonanie fundamentów, ścian, schodów, pokryć dachowych, na szczytach kominów kończąc. Poza robotami stricte budowlanymi zajmujemy się również montażem instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz robotami wykończeniowymi.

Współpracujemy z doświadczonymi architektami wnętrz, którzy mogą dla Ciebie zaprojektować funkcjonalne wnętrze i stworzyć niepowtarzalny wystrój Twojego domu albo mieszkania. Doradzimy Ci trwałe rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe, optymalnie dopasowane do Twoich wymagań, stawianych Twojej przyszłej rezydencji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych możesz u nas zbudować dom w cenie mieszkania! Oczywiście możemy również zbudować domy ekskluzywne, sam wybierzesz satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Wykonując roboty budowlane albo remontowe zawsze działamy rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Ponieważ zależy nam na renomie solidnego partnera, to do każdego zlecenie podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i wywiązujemy się ze wszystkich wziętych na siebie zobowiązań. Naszym atutem jest terminowość i krótki czas realizacji zleceń. Nie przyjmujemy na raz większej ilości kontraktów, niż pozwalają nam na to zasoby ludzkie firmy, dlatego masz pewność, że cały swój czas i środki poświęcimy na budowę Twojego domu i że wprowadzisz się do niego bez opóźnień.

Jeśli zastanawiasz się na budową domu i szukasz rzetelnych osób, którym możesz ją powierzyć, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zadzwoń i umów się na spotkanie. My z pewnością nie zawiedziemy Twoich oczekiwań!