Roboty wykończeniowe i budowlane – O firmie

Szanowni Państwo !!!

 

Chcielibyśmy Was powitać na stronie naszej firmy remontowo budowlanej. Działamy na rynku od 1998 roku i specjalizujemy się w budowie domów, budynków przemysłowych oraz w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych.

Bez względu na to czy wykonujemy roboty ziemne, instalacje elektryczne i hydrauliczne, roboty budowlane albo roboty wykończeniowe – zawsze dajemy z siebie 100 % zaangażowania i wykorzystujemy całe posiadane doświadczenie. Naszym celem jest – budować nie zawsze najtaniej, ale zawsze najlepiej! Wiemy, że budujemy domy albo budynki dla klienta, dlatego w trakcie wykonywania zlecenia jesteśmy z nim w stałym kontakcie i to on podejmuje ostateczne decyzje.

Dlatego to Ty zdecydujesz, jaki chcesz zbudować dom i ile ona ma kosztować. Naszym zadaniem jest doradzić Ci jakie materiały są najtrwalsze i które rozwiązania inżynieryjno-technologiczne są najlepsze. No i oczywiście zbudować dom, albo budynek przemysłowy, który w pełni będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników budowlanych i inżynierów posiadających wieloletnie doświadczeni i niezbędne uprawnienia. W trakcie ponad 15 lat działalności na rynku wypracowaliśmy procedury, które pozwalają na szybką realizację powierzonych nam zleceń. Terminowość stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ zależy nam na renomie solidnego wykonawcy, który potrafi w pełni wywiązać się z wziętych na siebie zobowiązań. Dajemy Ci również gwarancję niezmienności ceny od ustaleń początkowych!

Posiadamy dostęp do najnowszych technologii i specjalistycznych narzędzi, które pozwalają nam wznosić konstrukcje stalowe i żelbetowe oraz dokonywać niezbędnych napraw budynków przemysłowych. Dzięki wieloletniej praktyce i specjalistycznej wiedzy, służymy radą podczas wyboru technologii i materiałów, które mają zostać wykorzystane podczas prac budowlanych. Nasze prace wykonujemy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale realizujemy także projekty w całej Unii Europejskiej.

Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas roboty budowlane!